Допомоги всіх милосердних людей дуже чекає маленька дівчинка Сонечка Циплухіна, наша землячка!

Їй лише 10 років і вона дуже мріє побачити обличчя своїх рідних: мами, братика, бабусі, та все те прекрасне, що бачимо ми з Вами! Вона така розумничка, добре вчиться окрім загальноосвітньої школи ще й у музичній, одразу на двох спеціальностях: вокал та фортепіано. Любить ліпити та малювати, ласкава донька та ніжна онучка, вірний друг для свого старшого братика. А ще вона дуже любить посміхатись – ніколи не сумує.

Соня, її мама та Благодійний фонд «Лепта» просять усіх небайдужих людей відгукнутися та допомогти дівчинці в оплаті операції з пересадки рогівки, призначеної у клініці “Veni Vidi”, у м. Стамбул.

Вартість операції  387500 грн.

Благодійний фонд “Лепта” веде роботу зі збору допомоги для Соні для цієї операції з початку грудня 2021 року за реквізитами:

5169 3305 2239 7402, рахунок-карта БФ «Лепта».

І на сьогоднішній день, завдяки багатьом небайдужим серцям, зібрано для дівчинки 136 240 грн.

Необхідно, якнайшвидше зібрати ще 135 010 грн, а разом це буде 271250 грн. або 70% від загальної вартості!

При їх перерахуванні клініка призначить день Соніної операції та розпочне пошук донорської рогівки! Решту треба буде перерахувати вже в процесі стамбульського лікування.

Звертаємось до всіх небайдужих людей з проханням надати свою посильну підтримку в лікуванні Соні Циплухіної. Залишився останній ривок – і Соня бачитиме!

Директор Благодійного фонду «Лепта» БЖЕЗИЦЬКА СВІТЛАНА