Сьогодні, 21 липня , відбулася зустріч представників ініціативної групи села Щасливцеве з губернатором Херсонщини Сергієм Козирем, який завітав до Генічеського району з робочим візитом. Серед представників громадськості були Віктор Плохушко, Галина Дяконова, Сусанна Сєітвєлієва, Людмила Степанян, Баграт Степанян, Веселова Наталія, Сєітвєлієв Азіз, Ольга Саютіна та Юрій Муквіч.

Одним з організаторів зустрічі, екс-головою минулої Щасливцевської сільради Віктором Плохушко, була описана складна ситуація із електропостачанням на АрабатськуСтрілку, яка триває з 2016 року. «Херсонобленерго» всі ці роки обіцяє змінити аварійне становище шляхом капітальних ремонтів. Але, як показує літній сезон-2021,  якість електроенергії сьогодні аж нічим не відрізняється від тієї, що була в 2016-му році. А головне те, що  «Херсонобленерго» не соромиться викладати на офіційному сайті  інформацію щодо стабільних ремонтних робіт по відновленню та покращенню електропостачання.

Це питання губернатор пообіцяв взяти на особистий контроль та вже наступного тижня організувати зустріч в  Херсоні із представниками «Херсонобленерго». У разі не вирішення даних проблем енергопостачання енергокомпанією, буде внесення цього питання до РНБО. Бо така проблема підриває імідж не тільки курортів на Арабатці, але і всієї Херсонщини.


Іншими представниками піднімалися питання щодо комарів, які сьогодні повністю зривають сезон, примушуючи відпочиваючих їхати не дочекавшись кінця відпустки. 

Але стосовно комарів очільник області наголосив на повній відповідальності голів РДА Сергія Олефіренко та МТГ Олександра Тулупова, які мають в короткий  термін вирішити цю проблему, щоб остаточно не зірвати туристичний сезон, який і без того почався на місяць пізніше.

А чи буде той результат, який задовольнить громадськість, і чи будуть виконані обіцянки, побачимо зовсім скоро.