На сьогоднішній день багато хто звертається до Управління соціального захисту для оформлення житлово-комунальної субсидії. Але мало хто знає, що за останній рік в її оформлені відбулися зміни. Деякі з них нам прокоментувала начальниця Генічеського управління соціального захисту населення Людмила Бубнова.

– Людмила Анатоліївна, за останній час багато хто запитує, як відбувається  оформлення субсидії на веб – порталі онлайн,  і через скільки людина може отримати відповідь на своє звернення?

– Якщо ви оформлюєте субсидію через сайт в електронному режимі, то у вас має бути електронний підпис, яким ви завіряєте свої документи. І потім в своєму електронному кабінеті ви можете відстежити відповідь на свій запит. Якщо в вас не має електронного підпису – ви звертаєтесь до ЦНАПу і оформлюєте субсидію саме там.

– Скажіть, звідки берете при нарахуванні дані про стан доходу людини?

– Весь дохід людини ми беремо з податкової служби і пенсійного фонду.

А ще Людмила Анатоліївна нам розповіла, що людина, котра не працює, повинна або стояти на обліку в центрі зайнятості або йти і працювати. Інакше при оформленні субсидії  їй автоматично буде нарахована заробітна платня в розмірі приблизно 5000 грн щомісяця,  котра буде ніби її доходом.

– Зараз держава рахує кожну копійку, – говорить Л.Бубнова.

Так що, робить висновки: бажаєш отримати  субсидію – краще іди працюй.

ІРИНА МИХАЙЛИЧЕНКО