14 серпня у районній бібліотеці зі своєю творчістю присутніх познайомили Ганна Гороженко та Олег Олексюк.

Останній з 2000 року очолює обласну організаціє Всеукраїнського товариства «Просвіта». Є автором близько 30 книжок. Олег Васильович продемонстрував свої віршовані дитячі книжечки-розмальовки: «Аби не плакало», «Я для мами намалюю», поетичну збірку «Ти-Україна» та інші видання. Він розповів також про участь у проекті «Самоцвіти України» та про роботу над проектом «Українська хата — талантами багата», відповів на запитання.

Письменниця Ганна Гороженко народилася у Херсоні. Деякий час працювала на телеканалі «Інтер» журналісткою у Великобританії, на «5 каналі», наразі — телеведучою на СТБ.

ЇЇ добре знають читачі, як авторку історичних романів «Лицарка корони» та «Воля Ізабели». Письменниця розповіла, як була на Львівському форумі жінок, де йшла розмова про видатних українок минулого. На жаль, ми мало знаємо про них. Ганна Гороженко заповнила прогалину.


Поціновувачів історії, вважаю, зацікавить її творчість. А дітям безперечно сподобається книжка про неймовірні пригоди бешкетних кота і собаки «Кай, Грей та Лісова фея».
Учасники зустрічі з письменниками сфотографувалися на пам’ять та придбали книги з їхніми автографами.

ВІКТОР ЖЕЛЕЗНЯК
Фото Олександра КОСЕНКО